Hlavní O nás Služby Kontakt

Profil H-AMBRA s.r.o.

Společnost H-AMBRA s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 86741, dne 13.3.2002. Vzniku společnosti předcházela desetiletá činnost manažerů společnosti v zajištění správy a údržby nemovitostí. Tato činnost byla prováděna od roku 1992 do roku 2002 formou živnosti.

obrazek

Cílem společnosti je zajištění profesionální komplexní správy objektů ve vlastnictví družstev, společenství vlastníků, soukromých fyzických osob. Naše činnost není zaměřena pouze na holou správu, ale na zajištění veškerých činností souvisejících s provozem nemovitosti, rovněž tak s provozem a činností subjektu, který nemovitost vlastní. V současné době spravuje naše společnost všechny shora uvedené typy subjektů na různých místech Prahy a okolí.

Jednou z nejdůležitějších podmínek pro perfektní fungování správy je dobrá, operativní komunikace a rychlá výměna přesných, okamžitých informací mezi správcem a majitelem objektu, včetně pravidelného předávání jasných a transparentních výstupů z účetnictví a provozní činnosti, která jsou zasílána statutárnímu orgánu 1x měsíčně elektronickou poštou. Shora uvedené podmínky jsou pro společnost H-AMBRA s.r.o. samozřejmostí a základní prioritou.

H-ambra s.r.o. | Kontakt | Statistiky